zKosic.skKošický predajca pánskych oblekov zaujal službami

Poznáte to,  z množstva ponúkaného sortimentu chceme pre seba len to najlepšie a veľká možnosť výberu  zvyšuje naše kritéria. Najnovšia kolekcia obchodného centra, ktorú nosí polovica mesta, tak už nie je veľmi lákavá. V obchodných domoch síce nájdeme množstvo tovaru, avšak často na úkor kvality a originality. Prvotným úmyslom „obchoďákov“ je predsa len predaj a nebojím sa tvrdiť, že niekedy za každú cenu.  Na rovinu, zabehnutý kolotoč „nových kolekcií“ a následný výpredaj nemusí byť pre každého. Pre tých, čo očakávajú viac je tu iná cesta. 

V Košiciach to vieme ináč

Iné to je v špecializovaných predajniach, kde sú odborníci platený za to, aby Vám poradili s výberom.  Predsa len, dobre oblečený zákazník je ta najlepšia možná reklama. V prípade oblekov to platí dvojnásobne, pretože vybrať ten správny oblek v závislosti od typu postavy a príležitosti, nie je vôbec jednoduché.  Podľa p. Krajňaka, veducého predajne je práve osobný prístup profesionála zárukou najvyššej  kvality a spokojnosti zákazníka. Je logické, že odborníci vedia poradiť najlepšie, pretože majú množstvo skúsenosti a dokonalý prehľad vo svojom obore.

Presvedčiť sa môžete v novej predajní MONO, ktorá svojou rozlohou 550 m² ponúka najväčší výber pánskych oblekov v Košiciach

Muži vedia o oblekoch najviac

Muži vždy dominovali módnemu priemyslu. Či už ako návrhári, alebo ako zruční krajčíri.  V MONO vedia, že vybrať si správny oblek nie je jednoduché a preto každému zákazníkovi  ponúkajú bezplatnú službu osobného štylistu, ktorý vám poradí podľa vašich požiadaviek a bude s Vami počas celej doby výberu a skúšania obleku.

Aj keď je oblek najelegantnejšie pánske oblečenie, nesprávne zvolený oblek dokáže vytvoriť opačný efekt. Školený personál však vie, ako má oblek na postave správne sedieť a ako sa bude časom meniť.

Správny oblek musí spĺňať niekoľko aspektov, preto vám v MONO nepredávajú, ale radia k čo najlepšej spokojnosti.

Nakupovanie môže byť zážitkom

Vďaka individuálnej pozornosti a skúseným krajčírom môže byť aj nakupovanie zážitkom. Na predajni o rozlohe 550 m² nájdete obleky a doplnky podliehajúce najnovším trendom zo sveta pánskej módy a služby za ktoré by sa nehanbili ani za hranicami.  

Vybrať si môžete so svetových, ale aj tuzemské značky ako: Digel, Saxoo London, Mikä Rauta, Marvelis, Park Avenue, Pierre Cardin, S’Oliver, Blue Bulls, ORSI Slovakia, Carl Gustav, Barutti, Masterhand, Roy Robson a mnoho ďalších. 
Každý zakúpený výrobok je zároveň možné upraviť na mieru, podľa vlastných požiadaviek a to priamo na predajni v Košiciach. Skrátenie či zúženie nie je problémom a väčšina úprav býva dokončená na počkanie.  

Kúpa nového obleku by nemala byť nepríjemná, kupujete si predsa nový štýlový oblek, ktorý vás bude tešiť ešte dlhú dobu. Nový spôsob predaja tak ponúka príjemný zážitok, navyše všetko pohodlne na jednom mieste.

Predajňu MONO nájdete na Južnej triede 1590/117 v Košiciach

Ak sa chcete zapojiť do SÚŤAŽE o košelu, kliknite tu!