zKosic.skAko je to naozaj s nákupom oblekov v predajni Mono

Pred nedávnom sme Vám priniesli článok o predajni oblekov, ktorá vyniká poskytovanými službami. Avšak, papier znesie veľa, a preto sme sa rozhodli podeliť sa s Vami o reálnu skúsenosť zákazníka pri nákupe letného obleku v predajni Mono

Oblek je pre muža často nevyhnutný aj počas leta a to aj napriek tomu, že ho nepotrebuje nosiť denno-denne kvôli práci. Krásne letné počasie praje aj formálnym udalostiam ako sú svadby, ale aj neformálnym ako rôzne večierky, kde je oblek jednoducho nevyhnutný. 
To je prípad aj nášho spokojného zákazníka, ktorý sa rozhodol vyhľadať čo najpríjemnejšie riešenie, ako sa aj v lete napriek teplému počasiu cítiť v obleku pohodlne a komfortne. 
Zákazník nás vyhľadal na internete a následne osobne navštívil našu špecializovanú predajňu pánskych oblekov Mono. Už pri vstupe do predajne bol príjemne prekvapený z jej veľkosti a množstva oblekov a doplnkov k dispozícii. 

Našim cieľom je čo najlepšie vyhovieť zákazníkom

Keďže v predajni nemáme klasických predavačov, ale krajčírov a odborníkov na tieto pánske odevy, našim cieľom bolo zákazníkovi vyhovieť čo najlepšie k jeho požiadavkám. Tie boli jednoduché, pán sa rozhodol vyhľadať oblek, v ktorom sa bude cítiť pohodlne aj počas letných dní a nebude mu v ňom príliš horúco. Na základe jednoduchej požiadavky sme zákazníkovi navrhli veľmi kvalitný oblek nemeckej značky Digel, ktorý je známy svojim moderným štýlom, kvalitou a zameraním na pohodlie a eleganciu zároveň. 
Najväčšou výhodou obleku je to, že je vyrobený z prírodných materiálov, ktoré dýchajú a sajú pot. Samotný oblek je vyrobený zo 100%-nej vlny, ktorá je priedušná, chladí a pohlcuje pot. Podšívka obleku je extra perforovaná a taktiež len z prírodného materiálu a to 100%-nej viskózy. 
Vďaka tomuto prírodnému materiálu oblek „dýcha“ a zaručuje pocit komfortu aj v lete. Oblek Digel je tiež cenovo dostupný a zároveň ponúka aj ďalšie nenahraditeľné vlastnosti ako je odolnosť voči vode a krčivosti. Tieto vlastnosti ponúkaného obleku nášho zákazníka veľmi zaujali a po jeho vyskúšaní sa rozhodol pre kúpu. 
Zákazník na záver ocenil náš proklientský prístup a prisľúbil nám, že sa v prípade potreby nového obleku znova obráti na našu špecializovanú predajňu, čo nás nesmierne teší.