zKosic.skZažiarte počas plesovej sezóny, zistili sme ako na to!

 
Plesová sezóna začína víkendom po Troch kráľoch a končí štandardne Popolcovou stredou, kedy už začína pôstne 40-dňové obdobie. Ples je slávnostnou udalosťou, ktorá je spojená so spoločenským tancom. Vzhľadom k tejto svojej slávnostnej povahe sa vyžaduje vhodný odev.
 
 
Ako na to?
S takouto otázkou sme navštívili predajňu MONO na Južnej triede 117 v Košiciach – špecializovanú predajňu na predaj oblekov, kde nám s radosťou poradil vedúci predajne Patrik Čelovský:
 
„Tradičný dress kód, ktorý býva uvedený na plesovej pozvánke, je black tie. V takomto prípade muži nosia smoking – čierny alebo tmavo modrý. Smokingové nohavice majú vždy po stranách lampasy. Košeľa je biela – ideálne s krytou légou, dvojitou francúzskou manžetou a špeciálnym stojačikom na ktorom krásne vynikne motýlik. Brucho by malo byť zakryté, na čo sa používa buď vestička, alebo šerpa. Topánky čierne lakované. Toto je štandardný black tie.
Avšak v súčasnosti sa môžeme stretnúť aj s jeho modernejšou, a čoraz viac obľúbenejšou verziou – creative black tie. Tento dress kód si zachováva svoju eleganciu, ale umožňuje tiež popustiť uzdu fantázii. Výsledkom je jedinečný outfit v noblesnom prevedení. Môžete si dovoliť netradičnú farbu a vzor či už smokingu alebo aj doplnkov. Všetko samozrejme s mierou, nejde o extravaganciu, ale ako napovedá samotný názov, o kreativitu.
   FOTO: Roy Robson - foto MONO predajňa
   FOTO: Roy Robson - foto MONO predajňa
 
V našej predajni vieme pánom ponúknuť obe možnosti – ako tradičný čierny smoking, tak aj rôzne farebné prevedenia. Nakoľko máme viacerých dodávateľov, vieme našim klientom zabezpečiť veľkú rozmanitosť strihov, materiálov a ceny (od 190 €). V ponuke máme taktiež veľké množstvo rôznych doplnkov: košele - slim fit, regular, biele, yvory,..., vesty, šerpy – čierne aj farebné, motýliky – saténové, jednofarebné, vzorované, ručne viazané, ... Samozrejme Vám veľmi radi poradíme pri výbere a kombinovaní vhodných doplnkov, aby výsledný outfit viedol k Vašej spokojnosti a naplneniu predstáv.“
 
FOTO: Predajňa MONO - Južná trieda 1590, 040 01 Košice
FOTO: Predajňa MONO - Južná trieda 1590, 040 01 Košice
 
Ďakujeme pánovi Čelovskému za jeho uvedenie do témy vhodného odevu na plesovú sezónu. Pokiaľ si chcete užiť nákup slávnostného oblečenia, a zároveň si chcete byť istí, že Vami vybrané kúsky nie sú módnym alebo spoločenským prešľapom, odporúčame Vám navštíviť predajňu MONO, kde sa o Vás postará tím skutočných odborníkov.
 
SÚŤAŽ
Poďte s nami súťažiť. V hre je motýlik a kapesník podľa vlastného výberu od spoločnosti MONO. Do súťaže sa môžete zapojiť ak odpoviete na súťažnú otázku na našej fb stránke, ktorá znie: Na aký druh sortimentu sa špecializuje predajňa MONO? Jedného z Vás vyberieme v piatok 18.01. o 18h.